PORANNY KOMPLEKS ZDROWIA – ZADBAJ O ZDROWIE I SPRAWNOŚĆ W KAŻDYM WIEKU 

PORANNY KOMPLEKS ZDROWIA – ZADBAJ O ZDROWIE I SPRAWNOŚĆ W KAŻDYM WIEKU 

PORANNY KOMPLEKS ZDROWIA – ZADBAJ O ZDROWIE I SPRAWNOŚĆ W KAŻDYM WIEKU
Rehabilitacja:
Specyficzna forma treningu, która zapewnia płynne przejście między rehabilitacją, a treningiem specyficznym. Polega na przywróceniu sprawności ruchowej oraz zmniejszaniu dolegliwości bólowych pacjenta poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia. Przeznaczony dla osób z małą sprawnością ruchową. Ta forma ruchu prowadzona jest głównie w niskich pozycjach, lub dopasowanych do możliwości uczestników. Zajęcia prowadzi fizjoterapeuta Agnieszka.
Trening dla seniorów:
Zajęcia o średniej intensywności, poprawiające wydolność krążeniowo-oddechową, zwiększające siłę mięśni, szybkość reakcji i zwinność ciała, oraz skutecznie spalające zbędne kalorie. Co ważne oczyszczają organizm z toksyn!
Zajęcia rozpoczynają się dynamiczną, ale złożoną z prostych kroków rozgrzewką, po której zaczyna się szaleństwo – wysoko energetyczna część cardio.
Każdy ćwiczy oceniając swoje możliwości, monitorując poziom tętna. Na tym etapie ćwiczeń ciało nie zalewa pot, a twarz promienieje uśmiechem pod wpływem niezbyt intensywnego wysiłku, mięśnie pracują na troszkę wyższych obrotach.
Rezultat może być tylko jeden – stuprocentowa satysfakcja i niewiarygodny efekt. Piękna sylwetka i znaczna poprawa kondycji i wydolności już po kilku zajęciach.
Serdecznie zapraszamy wszystkich a w szczególności dedykujemy te zajęcia osobom starszym ❤
Zaproponujcie je swoim bliskim bo naprawdę warto! ❤