NASZA SIŁOWNIA

NASZA SIŁOWNIA

Klimatyczna, osiedlowa siłownia z maszynami firmy Technogym pozwala na kompleksową pracą nad sylwetką. Tutaj możesz wykonać trening siłowy, trening funkcjonalny, oraz trening medyczny. Uzyskany efekt można podkreślić ćwiczeniami na sprzętach cardio również firmy Technogym.

Nasza siłownia wyposażona jest w unikatowe Kinezisy do treningu funkcjonalnego. Trening funkcjonalny jest nowoczesnym podejściem do aktywności fizycznej, skupiającym się na wykorzystywaniu kilku partii mięśniowych jednocześnie i imitowaniu ruchów wykorzystywanych w codziennym życiu.

STREFA TRENINGU FUNKCJONALNEGO

urządzenia do treningu funkcjonalnego, a więc do takiego, który wspiera codzienne czynności ruchowe. Urządzenia Kinesis umożliwiają nieograniczony ruch w dowolnej płaszczyźnie i kierunku. Ćwiczenie na tych urządzeniach wpływają na zaktywowanie mięśni, których, na co dzień nie używamy: mięśni głębokich miednicy, brzucha, kręgosłupa, pleców, itp., a więc mięśni posturalnych, od których zależy prawidłowa postawa ciała oraz prawidłowy przebieg procesów fizjologicznych.

 Kinesis One Kinesis One

Jest urządzeniem do treningu funkcjonalnego.Zostało zaprojektowane w sposób, który pozwala na nieskrępowany trening nawet najbardziej wymagających wyposażone w innowacyjną technologię FullGravity. Dzięki temu, użytkownik ma możliwość wykonywania praktycznie nieograniczonej liczby ćwiczeń i sekwencji ruchowych. Gwarantujemy poprawę siłę, koordynację, elastyczność i kontrolę stabilności postawy. To urządzenie które pozwala wykonać ponad 300 ćwiczeń na wszystkie partie ciała. dowolnej płaszczyźnie i kierunku. Ćwiczenie na tych urządzeniach wpływają na zaktywowanie mięśni, któryc używanmy na co dzień.

. Kinesis Stations

łączą w sobie cechy maszyn do treningu funkcjonalnego i prostotę bardziej konwencjonalnego sprzętu do ćwiczeń siłowych. Dzięki niezwykłej konstrukcji urządzeń z tej linii, ich użytkownicy rozpoczynają od prostych, kierowanych ćwiczeń, stopniowo przechodząc w swobodny i zaawansowany trening.

STREFA CARDIO

Strefa wyposażona w bieżnie, rowery, orbitreki i wawe i rowerki. służy do treningu wytrzymałości ogólnej, a także do bardzo skutecznego spalania tkanki tłuszczowej i rozsądnej utraty wagi Używając cardiotestera (wszystkie urządzenia cardio wyposażone są w cardiotestery) w sposób precyzyjny można za pomocą testów, określić stopień wydolności, wyznaczyć tętno treningu w

STREFA TRENINGU OBWODOWEGO

Technogym Easy Line to zestaw urządzeń zaprojektowanych tak, aby „po przejściu” całego obwodu uruchomić i wzmocnić wszystkie najważniejsze partie mięśni i stawów. Dedykowana szczególnie seniorom i osobom walczącym z nadwagą, również może być prowadzona w formie zajęć grupowych.

STREFA KSZTAŁTOWANIA SYLWETKI

Strefa z urządzeniami harmonijnie kształtującymi wszystkie grupy mięśniowe decydujące o zgrabnej, sportowej sylwetce. Poszczególne urządzenia przy określonym obciążeniu i liczbie powtórzeń szybko i w prosty sposób pomogą osiągnąć zamierzony efekt.

STREFA ĆWICZEŃ WOLNYCH

To strefa wyposażona w drabinki, bosu, piłki lekarskie, krążki stabilizacyjne, hantle typu Kattlebell, skrzynia pylometryczna, taśmy theraband i trampolinę.

STREFA TRENINGU SIŁOWEGO

Celem jest praca nad siłą jako podstawową cechą motoryki. Trening kształtuje rozwój mięśni podstawowych, pozwala pracować nad ich objętością, kształtem, siłą i mocą. Ćwiczenia w pozycjach izolowanych z wykorzystaniem m.in. wieży wielofunkcyjnej, sztang, hantli. Siłownia w najczystszej formie

Ponadto dla chcących mieć pewność osiągnięcia zamierzonych efektów ćwiczeniowy istnieje oferta treningów personalnych prowadzonych przez specjalistów trenerów i fizjoterapeutów.