Piękno twojego ruchu – BALET DLA DOROSŁYCH

Piękno twojego ruchu – BALET DLA DOROSŁYCH

Robić coś dla samej tylko radości działania. Nie dla rezultatów, nie w ramach inwestycji. Kiedy staje się na to “za późno”? Kiedy jest za późno, żeby zacząć malować, śpiewać, tańczyć? Bez presji zostania “kimś”, tylko dla siebie. Dla uciechy z samego aktu tworzenia, bo, podążając za Gombrowiczem, “czyż nie jest tak, że każdy jest po trosze artystą?”

Przeżywanie własnego ciała jako dzieła sztuki, które odkrywam, eksploruję, którym się bawię i zachwycam to stan dobrze znany wszystkim dzieciom. To stan naturalny. Wszyscy jesteśmy przepełnieni tęsknotą za nim, za poczuciem zatracenia się w pięknie własnego ciała.

Czy naprawdę jest za późno? Jak do niego z powrotem dotrzeć? Jak odnowić to połączenie? Być może odpowiedź jest prosta…
Tyle jest dróg, ilu ludzi. Artemis Akademia Zdrowych Nawyków oferuje Państwu jedną z nich:

 

Balet dla dorosłych.

 

Balet dla dorosłych, którzy gdzieś w środku wciąż są pełnym marzeń dzieckiem. Balet dla dorosłych, którzy chcą to swoje wewnętrzne dziecko pielęgnować i dać mu kawałek podłogi. Wypolerowanego parkietu. Niech tańczy i niech będzie piękne. I szczęśliwe.

Bo taniec wystarczy lubić, nie trzeba go umieć. Nie trzeba doświadczenia ani figury baletnicy. Ćwiczenia proponowane przez instruktorkę Milenę Brzychcy lekko wprowadzą cię w świat tańca i usprawnią twoje ciało, tak byś mogła cieszyć się każdym uniesieniem ręki, każdym passé i relevé. Choreografie są fuzją pozycji klasycznych i figur zaczerpniętych z nowoczesnych stylów, dzięki czemu uczestniczki zajęć precyzują i uplastyczniają każdy swój ruch, rozwijając równocześnie swobodę i ekspresyjność ciała. Orientacja przestrzenna, koordynacja ruchowa, zdrowa postawa ciała przychodzą same. Najważniejsza jest radość spotkania z muzyką, z innymi, z własnym ciałem. Ze sobą.

Serdecznie zachęcamy do zapisów na zajęcia po linkiem:

Kontakt


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o balecie lub poznać inne nasze ZAJĘCIA TANECZNE zapraszamy na naszą stronę www:

Zajęcia taneczne