ZRESETUJ CIAŁO I UMYSŁ, CZYLI JAK W PRAKTYCE RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM

ZRESETUJ CIAŁO I UMYSŁ, CZYLI JAK W PRAKTYCE RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM

W obecnym świecie żyjemy bardzo szybko, nieustannie podejmując nowe wyzwania. W codziennej walce ciągle jest coś do zrobienia, a nadmiar niewykonanych i odsuniętych w czasie obowiązków powoduje frustrację i wyrzuty. Ceną jaką płacimy za tempo i nadmiar zajęć, są skoki ciśnienia, nierównowaga hormonalna, frustracja, czy bóle głowy, żeby wymienić tylko te najbardziej oczywiste.

Warto skorzystać z oferty fitness klubu Artemis dedykowanej dla wszystkich żyjących w pośpiechu i goniących za terminami. Jeśli czujesz, że twoje życie jest tak bardzo zajęte, że tracisz nad nim kontrolę, zachęcamy i zapraszamy do pracy nad wyciszeniem. Prawdopodobnie potrzebujesz nauki praktyk uważności oraz ćwiczeń angażujących równocześnie ciało i umysł. Po kilku tygodniach zaczniesz wybierać gdzie lokujesz czas i energię. Zachęcamy więc do pracy nad spowolnieniem, żeby nauczyć się optymalnego gospodarowania czasem i energią. Medytacja oraz trening uważności przyzwalają ćwiczącym na opanowanie zdolności koncentracji uwagi i uczą jak cieszyć się chwilą. Dzięki temu w naturalny sposób potrafią oni ponownie świadomie koncentrować się na jednej czynności, wykonując ją w swoim własnym tempie.

W naszym grafiku zajęć grupowych znajdziesz całą gamę, ćwiczeń, które nauczą Cię dbania o siebie o swój dobrostan, poszukaj i wybierz zajęcia odpowiednie dla siebie. Wśród tych, które prowadzą do redukcji stresu i wyciszenia mamy do zaoferowania takie jak:

– joga, tai chi, pilates

– terapia nerwu błędnego,

– aktywuj swoją moc,

– neurofitness twarzy i szyi,

– terapia przeciwzapalna,

– bodyart meridian,

– terapia trzewi,

– rozluźnianie mięśniowo-powięziowe.

Serdecznie zapraszamy!