Image Alt

Cardio dance

Ćwiczenia cardio dance oczyszczają organizm z toksyn!

Cardio dance

Zajęcia o średniej intensywności, poprawiające wydolność krążeniowo-oddechową, zwiększające siłę mięśni, szybkość reakcji i zwinność ciała, oraz skutecznie spalające zbędne kalorie. Co ważne oczyszczają organizm z toksyn!

Zajęcia rozpoczynają się dynamiczną, ale złożoną z prostych kroków rozgrzewką, po której zaczyna się szaleństwo – wysoko energetyczna część cardio.

Każdy ćwiczy oceniając swoje możliwości, monitorując poziom tętna. Na tym etapie ćwiczeń ciało nie zalewa pot, a twarz promienieje uśmiechem pod wpływem niezbyt intensywnego  wysiłku, mięśnie pracują na troszkę wyższych obrotach.

Rezultat może być tylko jeden – stuprocentowa satysfakcja i niewiarygodny efekt. Piękna sylwetka i znaczna poprawa kondycji i wydolności już po kilku zajęciach.

Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, serdecznie polecamy również emerytom. Duża ilość powtórzeń skoordynowane ruchy to idealny trening dla osób starszych które dbają o sprawność na długie lata.

Trenerzy

Trener personalny

Część ukończonych kursów i szkoleń Fakty i mity dietetyczne (CCS Tadeusz Sowiński) Mądra Redukcja – innowacyjne podejście (Paweł Głuchowski, Marek Fischer) Dieta i suplementacja w sporcie (Dawid Białowąs) Dietoterapia w praktyce (III moduły – Paulina Ihnatowicz, Emila Ptak-Kasica) Żywienie kobiet […]

Event Hours(2)

 • Wtorek

  10.00 - 10.00

  Cardio dance
  Paulina Działo

 • Czwartek

  10.00 - 10.00

  Cardio dance
  Paulina Działo