Image Alt

Masaż przez Dotyk

Zrelaksuj się!

Masaż przez Dotyk

Masaż przez Dotyk to nowe cykliczne zajęcia w grafiku klubu Artemis, prowadzone przez Alicję Kwaśnik – osteopatkę, fizjoterapeutkę i terapeutkę integracji strukturalnej w każdy poniedziałek o godzinie 21:15. Przeznaczone są dla osób które chcą nauczyć się i doświadczać prostej umiejętności łagodzenia stresu i bólu przez dotyk.
Chcesz nauczyć się jak w skuteczny i małoinwazyjny sposób wspomagać potrzebujących pomocy w stresie i napięciu? A może potrzebujesz wyciszenia na koniec dnia?
Korzyści jakie możesz osiągnąć podczas zajęć są ogromne dla osoby masowanej jednocześnie dla masującej. Jako osoba masująca przez dotyk uczysz się umiejętności czucia tkanek, rozumienia i odczytywania jakości ich struktury. Jako masowana osoba doznasz spokoju, ukojenia, relaksu, a przede wszystkim przypływ nowych witalnych sił. Masaż przez dotyk wpłynie na zmianę energetyki, dotleni organizm, poprawi ukrwienie i rozluźni narządy, mięśnie i umysł. Wpłynie również stymulująco na układ odpornościowy. Wspomoże układ autonomiczny w utrzymaniu harmonii w ciele jednocześnie przyczyni się do poprawy stanu zdrowia.
W masażu ważne jest intencja, zaufanie, nastawienie i energia osoby wykonującej masaż. Jeśli jesteś ciekawy i gotowy to zajęcia właśnie dla Ciebie.
Czy wiesz, że delikatny dotyk osoby, której ufasz, przynosi wielkie korzyści dla twojego organizmu? Delikatny dotyk jest dla naszego ciała informacją, że jesteśmy bezpieczni. To również sygnał dla mózgu, by przełączył się z aktywności układu współczulnego odpowiadającego za reakcje: walcz lub uciekaj na przywspółczulny regulujący reakcje odprężenia i regeneracji.
Ćwiczenia i lekcje dotyku i słuchania ciała odbywają się w parach przez ubranie.
Potrzebujesz przywrócić umiejętności dotyku? A może chwili wytchnienia po całym dniu? Te zajęcia są dla Ciebie. Prosimy o zapisy i serdecznie zapraszamy!

Trenerzy

Właścicielka

Edukacja: – Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie – OsteopathieShule Deutschland Kursy: Kursy w zakresie osteopatii: The Belly – Motion and Emotion – biodynamiczne podejście do narządów wewnętrznych oraz ich funkcji Behind the Smile Mastercourse of Bereath of Life and States […]

Event Hours(1)

  • Poniedziałek

    21.15 - 22.00

    Masaż przez Dotyk
    Alicja Kwaśnik