Image Alt

Szkoła kręgosłupa

To główny program dla osób pracujących przy komputerze przez wiele godzin.

Szkoła kręgosłupa

Szkoła kręgosłupa – te zajęcia cieszą się największym zainteresowaniem od początku istnienia klubu. Regularny trening mobilizacji stawów kręgosłupa, stawów żebrowo-kręgowych dla osób spiętych i przykurczonych, rozciąganie wybranych grup mięśniowych i uelastycznianie to główny program dla osób pracujących przy komputerze przez wiele godzin. Stabilizacja i trening ochronny dla kręgosłupa przeznaczona jest dla osób z niestabilnością i nadruchomością stawów.

Oba programy dedykujemy osobom z bólem kręgosłupa. Zajęcia prowadzą doświadczeni fizjoterapeuci: Agnieszka, Alicja i Magda. Osoby korzystające z zajęć po raz pierwszy proszone są o kontakt z prowadzącym przed zajęciami w celu zgłoszenia ewentualnych problemów bólowych, oraz dolegliwości.

Nasze fizjoterapeutki ukończyły wiele prestiżowych szkoleń i kursów, chętnie udzielą porad i konsultacji. Do zajęć używane są często przybory: piłeczki tenisowe, wałki małe i duże piłki, obciążenia, oraz taśmy, w tle usłyszysz spokojną muzykę.

Trenerzy

Właścicielka

Edukacja: – Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie – OsteopathieShule Deutschland Kursy: Kursy w zakresie osteopatii: The Belly – Motion and Emotion – biodynamiczne podejście do narządów wewnętrznych oraz ich funkcji Behind the Smile Mastercourse of Bereath of Life and States […]

Fizjoterapeuta
Fizjoterapeuta

Event Hours(5)

 • Poniedziałek

  18.05 - 18.05

  Szkoła Kręgosłupa
  Magdalena Jaszcz

 • Środa

  18.05 - 18.05

  Szkoła Kręgosłupa
  Magdalena Jaszcz

 • Piątek

  19.00 - 19.00

  Szkoła Kręgosłupa
  Magdalena Jaszcz

 • Sobota

  09.00 - 09.00

  Szkoła kręgosłupa / Stretching
  Patrycja Piekarz

 • Niedziela

  08.30 - 08.30

  Szkoła Kręgosłupa
  Alicja Kwaśnik