Image Alt

Szkoła kręgosłupa

To główny program dla osób pracujących przy komputerze przez wiele godzin.

Szkoła kręgosłupa

Zajęcia te cieszą się największym zainteresowaniem od początku istnienia klubu. Regularny trening mobilizacji stawów kręgosłupa, stawów żebrowo-kręgowych dla osób spiętych i przykurczonych, rozciąganie wybranych grup mięśniowych i uelastycznianie to główny program dla osób pracujących przy komputerze przez wiele godzin. Stabilizacja i trening ochronny dla kręgosłupa przeznaczona jest dla osób z niestabilnością i nadruchomością stawów.

Oba programy dedykujemy osobom z bólem kręgosłupa. Zajęcia prowadzą doświadczeni fizjoterapeuci: Agnieszka, Alicja i Magda. Osoby korzystające z zajęć po raz pierwszy proszone są o kontakt z prowadzącym przed zajęciami w celu zgłoszenia ewentualnych problemów bólowych, oraz dolegliwości.

Nasze fizjoterapeutki ukończyły wiele prestiżowych szkoleń i kursów, chętnie udzielą porad i konsultacji. Do zajęć używane są często przybory: piłeczki tenisowe, wałki małe i duże piłki, obciążenia, oraz taśmy, w tle usłyszysz spokojną muzykę.

Trenerzy

Właścicielka

Edukacja: – Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie – OsteopathieShule Deutschland Kursy: Kursy w zakresie osteopatii: The Belly – Motion and Emotion – biodynamiczne podejście do narządów wewnętrznych oraz ich funkcji Behind the Smile Mastercourse of Bereath of Life and States […]

Fizjoterapeuta

Event Hours(6)

 • Poniedziałek

  18.05 - 19.05

  Szkoła Kręgosłupa
  Magdalena Jaszcz

 • Wtorek

  17.00 - 18.00

  Szkoła Kręgosłupa
  Magdalena K.

 • Środa

  18.05 - 19.05

  Szkoła Kręgosłupa
  Magdalena Jaszcz

 • Czwartek

  20.15 - 21.15

  Szkoła Kręgosłupa
  Magdalena K.

 • Piątek

  18.00 - 18.55

  Szkoła Kręgosłupa
  Magdalena Jaszcz

 • Niedziela

  08.30 - 09.30

  Szkoła Kręgosłupa
  Alicja Kwaśnik