Image Alt

Terapia Dźwiękiem

Nasze ciało wibruje zgodnie z dźwiękiem wydobywanym przez misy dlatego, że istnieje powinowactwo organicznej części do kwarcu.

Terapia Dźwiękiem

Unikatowe zajęcia których głównym przyborem są misy kryształowe zbudowane z czystego kwarcu. Nasze ciało wibruje zgodnie z dźwiękiem wydobywanym przez misy dlatego, że istnieje powinowactwo organicznej części do kwarcu. Ciało ludzkie składa się z wielu substancji krystalicznych – kości, krew i DNA są krystaliczne w strukturze, a także ciekły kryształ koloidalna rama mózgu. Również na poziomie molekularnym, nasze komórki zawierają krzemionkę, która stabilizuje nasze pole elektromagnetyczne.

Główne działanie terapeutyczne polega na wytwarzaniu wibracji i drgań które mają dobroczynny wpływ na ludzkie ciało na poziomie fizycznym i psychicznym. Czyste dźwięki wpływają bardzo korzystnie na umysł usuwają napięcia i blokady. Ciało staje się rozluźnione a umysł zrelaksowany. Umysł wpływa bezpośrednio na narządy wewnętrzne, hormony, tkanki, komórki i nerwy. Uaktywnia się pełen potencjał naszych możliwości, a więc następuje samoleczenie. Zajęcia prowadzi doświadczona muzykoterapeutka Ewa G.

Trenerzy

Instruktor

Event Hours(2)

 • Wtorek

  18.00 - 18.00

  Terapia Dźwiękiem
  Ewa Gola

 • Czwartek

  18.00 - 18.00

  Terapia Dźwiękiem
  Ewa Gola