Image Alt

Trening mięśni głębokich

Zajęcia z użyciem przyborów piłek i taśm Thera - Band. Zajęcia dopasowane do możliwości i świadomości pracy ciałem użytkowników.

Trening mięśni głębokich

Zajęcia z użyciem przyborów piłek i taśm Thera – Band. Zajęcia dopasowane do możliwości i świadomości pracy ciałem użytkowników. Choć zajęcia nigdy nie są takie same panuje jeden schemat. Proste ćwiczenia na początku w formie rozgrzewki przygotowują uczestnika do możliwości wykonania następnych trudniejszych wersji ćwiczeń z przyborami lub bez.

Trudniejsze i lżejsze wersje dają możliwość uczestnictwa każdemu. Praca z taśmami daje możliwość napięcia każdej struktury w ciele. Ćwiczenia wykonywane są w wielu płaszczyznach z dodaniem delikatnego lub mocnego oporu dają możliwość napięcia rotatorów w ciele. Skośne płaszczyzny i globalne duże ruchy pozwalają na odzyskanie napięcia dawno nieużywanych mięśni. Dużo złożonych ruchów, których uczestnik musi nauczyć się na nowo, połączenie z pracą z przyborami, oraz walka o równowagę mocno stymuluje kore mózgową. Uczestnik musi być skupiony i obecny całym sobą. Mała ilość powtórzeń, praca nad precyzją w ruchu przez 55 minut daje fantastyczne rezultaty nie tylko dla ciała ale dla umysłu również. Po zajęciach wychodzisz odprężony, zrównoważony i gotowy do działania następnego dnie.

Zajęcia prowadzi Alicja z 25 letnim doświadczeniem w pracy z ludzkim ciałem. Serdecznie polecamy.

Trenerzy

Właścicielka

Edukacja: – Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie – OsteopathieShule Deutschland Kursy: Kursy w zakresie osteopatii: The Belly – Motion and Emotion – biodynamiczne podejście do narządów wewnętrznych oraz ich funkcji Behind the Smile Mastercourse of Bereath of Life and States […]

Event Hours(1)

  • Środa

    20.15 - 21.15

    Piłki + taśmy
    Alicja Kwaśnik