c

O Nas

Artemis. Akademia Zdrowych Nawyków to jedyny tego typu klub prozdrowotny w Mielcu. Powstał, by pomóc Ci w budowaniu zdrowego stylu życia. Zmniejsz codzienny stres, zlikwiduj ból i popraw zdrowie podnosząc swój poziom motywacji! Trenuj z nami, zmień codzienne nawyki a zmienisz całe swoje życie! Chcesz osiągnąć więcej prywatnych i zawodowych zwycięstw? Wielki sukces zaczyna się od małych kroków…

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi?

01

Nasza oferta dzieli się na fitness, zajęcia prozdrowotne, salę cardio, siłownię,  oraz gabinet masażu i rehabilitacji indywidualnej. Zapewniamy zajęcia dla osób w każdym wieku. Tutaj małe dzieci zaczynają, a młodzież, dorośli i osoby starsze kontynuują swoją przygodę z ruchem. Siłownia i Sala Cardio wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt Technogym.

Naszym atutem są programy prozdrowotne, których nie ma zbyt wiele w innych klubach i ośrodkach zdrowia. Zajęcia grupowe prowadzone są w  dwóch salach, często w kameralnych małych grupach. Artemis to klub dla osób które poszukują miejsca by popracować nad sylwetką, oraz dla osób, które poszukują miejsca by w skupieniu popracować nad ciałem i duchem. Wszystkie pomieszczenia do ćwiczeń są klimatyzowane.

Po treningu proponujemy wypoczynek i spotkanie z uczestnikami treningu.

Dużym atutem jest obszerny parking usytuowany tuż przed budynkiem.

Zapraszamy siedem dni w tygodniu, przekonaj się sam, że Artemis to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny.

Trochę historii

02

Artemis powstał w roku 2007. Już rok później uzyskaliśmy Certyfikat Prozdrowotnego Klubu Fitness. Od samego początku instruktorzy Artemis podnoszą swoje kwalifikacje w zakresie nowych form fitness, oraz zajęć prozdrowotnych, przez co mamy możliwość ciągłego wzbogacania naszej oferty. Od roku 2009 organizujemy warsztaty szkoleniowe dla instruktorów i klientów. Działamy w środowisku lokalnym, wspieramy okolicznościowe imprezy sportowe, współpracujemy ze szkołami i przedszkolami prowadząc w nich zajęcia pokazowe. Chcemy wpływać na zdrowotną świadomość społeczeństwa, dlatego organizujemy bezpłatne dni otwarte i piszemy tematyczne artykuły do gazet.

Poznaj nasz
doświadczony zespół

03

Instruktor
Instruktor
Instruktor
Instruktor
Właścicielka
Właścicielka
Instruktor

Opnie naszych Klientów

Polecam. Zespół jak i grupy zmotywowane do działania i pomocy.

Andrzej B.

Super atmosfera. Personel z ogromną wiedzą.

Grzegorz M.

Kadra wkłada dużo serca w to co robi, emanuje ciepłem i uśmiechem, zawsze pomocna i służąca radą.

Dorota C.

To klub inny, niż pozostałe fitnessy do których ludzie chodzą na ogół po to tylko, aby schudnąć, rzeźbić sylwetkę lub mięśnie. W Artemisie odzyskuje się zdrowie!

Jagoda K.

Po dzisiejszym dniu otwartym wiem, że to jedno z miejsc, gdzie ludziom po prostu zależy. Wykonują swoją pracę z pełnym oddaniem i miano jedynego prozdrowotnego klubu fitness w naszym mieście po prostu mu się należy!

Karolina Z.

Nasi partnerzy