Agnieszka Kusak

Instruktor

Agnieszka Kusak

Instruktor

email: info@artemis-club.pl
Telefon:+48 509 168 696
O mnie: Absolwentka AWF...
Poznajcie naszą zawsze uśmiechniętą i pełną energii Agnieszkę! ❤️
Pare słów od niej:
Uważam, że zdrowy styl życia mam we krwi. Od dziecka zajmowałam się sportem, uwielbiałam gimnastykę, balet, tańczyłam w „Rzeszowiakach”, ale skupiłam się na trenowaniu biegów na krótkich dystansach. Podczas studiów odkryłam, że tematyka żywienia jest mi bardzo bliska.
Można powiedzieć, że moją pasją są „świnki trzy”: sport, muzyka i zdrowy człowiek. Jestem nauczycielem gastronomii z sukcesami w promocji zdrowia. Jestem instruktorem w zajęciach ruchowych obejmujących fitness z sukcesami w redukcji tkanki tłuszczowej. Uwielbiam zabawy ruchowe do muzyki – nie tylko z dziećmi.
Moja pasja do promocji zdrowia skłoniła mnie do pracy w prozdrowotnym klubie „ARTEMIS”. Prowadzę w nim step i aerobik, czyli zajęcia kształtujące atrakcyjną i wysportowaną sylwetkę, poprawiające kondycję i wzmacniające wszystkie grupy mięśniowe. Poza tym należy pamiętać, że aerobowy wysiłek działa również redukcyjnie na masę ciała.
Mam też swoje marzenia, dużo marzeń i dlatego mogę mówić, że: „Biegam za marzeniami, więc jestem szczupła”.
Serdecznie zapraszamy na zajęcia w poniedziałki aerobik 19:15 i w środy step 19:15. Agnieszka każdego z was zarazi swoją pozytywną energią i charyzmą ❗