c

Terapia barku i biodra – NOWE ZAJĘCIA!

Terapia barku i biodra – NOWE ZAJĘCIA!

Zapraszamy na nowe poranne zajęcia terapeutyczne! We wtorki badamy przestrzenie obręczy barkowej, a w czwartek otwieramy i stabilizujemy biodra. Obie sesje poprowadzi o 8:30 doświadczona fizykoterapeutka i osteopatka, Alicja Kwaśnik.

TERAPIA BARKU: więcej informacji o zajęciach

Terapia Barku – jedne z naszych ulubionych form ruchu skupionych na obręczy barkowej, kończynie górnej, głowie, szyi i klatce piersiowej. Prowadzone są przez doświadczoną fizjoterapeutkę i osteopatkę.

Zajęcia rozpoczynają się krótką rozgrzewką i pokierowaniem na właściwy oddech. Następnie klienci uczą się automasażu wybranych części ciała, skupiają się na mądrym dotyku, rozmowie z własną tkaną. Po przygotowaniu struktury terapeuta uczy świadomej pracy na tych obszarach przez stymulowanie wzorców ruchowych. Najczęściej wynikiem tej pracy jest poprawa mobilności i stabilizacji w stawach.

Nasze zajęcia budują świadomość, łącząc ruch z edukacją którą prowadzi przez całe 55 minut instruktor. Tutaj możesz dowiedzieć się wiele na temat fizjologii, anatomii, wspólnych zależności jednego układu, narządu od drugiego. Te zajęcia sprawiają że dolegliwości znikają. To jeszcze nic. Najważniejsze pozostaje z Tobą wiedza i umiejętności. Kolejny epizod zostanie szybko przez ciebie zażegnany.

TERAPIA BIODRA: więcej informacji o zajęciach

Terapia biodra – nakierowane w głównej mierze na utrzymanie ruchomości w stawach biodrowych, pogłębienie i uelastycznienie przykurczonych grup mięśniowych, wzmocnienie osłabionych. Na tych zajęciach prowadząca skupia się również na obszarze lędźwi i kości krzyżowej ucząc form autoterapii. Nie pomija się organów wewnętrznych w dole brzucha oraz pracy na przeponie. Zajęcia prowadzi pasjonatka pracy z ludzkim ciałem Alicja wprowadzając techniki powięziowe i osteopatyczne.

To kolejne 55 minut gdzie dowiesz się jak pracuje twoje ciało, jak jest mocno powiązana jedna część z drugą. Prowadząca dopasowuje ćwiczenia dla osób z bólem i dolegliwościami. Ćwiczenia wykonywane są w niskich, izolowanych pozycjach, często z przyborami, którymi dysponuje klub. Piłeczki tenisowe, ręcznik zawsze warto mieć ze sobą. Jeśli masz dolegliwości w tych obszarach to zapraszamy. Zajęcia dla osób w każdym wieku.

Zajęcia poprowadzi:
Właścicielka
Właścicielka