c

Warsztaty salsy

Warsztaty salsy

Cudowne Panie!

Zapraszamy na warsztaty taneczne, które poprowadzi dla was Izabela Łuckoś.

Salsa Solo to zajęcia dla wszystkich z nas, które kochają taniec. Zajęcia będą dedykowane osobom, które chcą zacząć swoją przygodę taneczną (salsa solo od podstaw) oraz osobom, które chcą pogłębić swoją wiedzę, chcą się rozwijać i otworzyć się na nowe ruchy, tworząc niezapomniane choreografie (poziom open).

16 października w tajniki salsy, pewność swojego ruchu, w rytmikę oraz oryginalne stylingi wprowadzi was Izabela Łuckoś – osoba o cudownej energii, uśmiechu i radości do życia, Człowiek wielkiego serca oraz pasji do tańca. Dobra dusza Sabrosa Dance Studio oraz wulkan temperamentu, wiary w ludzi i w siebie!

Iza od ponad 10 lat związana jest z Krakowska Szkolą tanca Sabrosa Dance Studio, gdzie prowadzi zajęcia solo dla Pań (grupa choreograficzna Sabro Lejdis),  salse w parach oraz ogólnorozwojowe. Przez ponad 7 lat była członkiem tanecznej grupy GoDivas – formacji damskiej, gdzie pod profesjonalnym okiem Małgorzaty Kulpy doskonaliła swój taniec, występując na międzynarodowych festiwalach salsowych. Obecnie Izabela prowadzi swoje projekty sceniczne oraz warsztatowe. 

  • 11.00 – 12.00 – salsa solo – od podstaw. Wprowadzenie do salsy solo wraz z lady stylingiem
  • 12.00-14.00 – salsa solo dla tańczących (Salsa Solo dla tańczących. Lady styling, bodymovement, choreo)
Zajęcia poprowadzi: