c

Zapraszamy na zajęcia Jogi

Zapraszamy na zajęcia Jogi

Ruszamy 1 września, ale dołączyć można w każdej chwili! Wkrótce również grupy o wyższym stopniu zaawansowania. Śledźcie uważnie profil na Facebooku i Instagramie!

WPROWADZENIE DO JOGI: – grupa podstawowa

Zajęcia hatha-jogi integralnej prowadzone z dbałością o poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Bez forsowania, bez robienia sobie krzywdy. Zapraszamy do przestrzeni, gdzie “idealna postura” to ta, która pogłębia świadomość własnego ciała oraz pozwala doświadczyć równowagi między wytrwałością, a wygodą. Pracą, a odpoczynkiem. To miejsce, gdzie dajemy sobie przyzwolenie na zatrzymanie, na uspokojenie i skupienie umysłu. Zwyczajne bycie tu i teraz.

Rozpoczynamy od świadomego rozluźnienia ciała, by potem uważnie wejść w pierwsze postury rozgrzewające mięśnie i stawy; wprowadzenie w techniki oddechowe pomoże nam utrzymać samoobserwację, tak potrzebną przy następującej dynamicznej sekwencji postur; kolejne pozycje są statyczne i to po nich jesteśmy gotowi na wejście w  kulminacyjną asanę sesji; całość harmonizuje ostatnia sekwencja postur leżących; praktykę zamyka relaksacja i świadome wyciszenie.

Zajęcia prowadzone są z naciskiem na indywidualne podejście i wsparcie ucznia w jego praktyce, zważając na możliwości i uwarunkowania fizyczne każdego. Dlatego też budując naszą metodę w oparciu o tradycyjne techniki jogi, czerpiemy równocześnie z wiedzy o biomechanice i psychologii, oferowanej nam przez naukę zachodnią.

Obecnie oferujemy zajęcia w grupie na poziomie podstawowym oraz sesje indywidualne:

Wprowadzenie do jogi

Spokojne zajęcia wprowadzające w świat jogi, na których elastyczność umysłu to jedyna, jakiej potrzebujesz. Joga jest dla każdego, bez względu na wiek i kondycję fizyczną! Grupa polecana dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z jogą, jak i dla tych, które po dłuższej przerwie wracają na matę. Zajęcia prowadzone głównie w języku angielskim.

Zajęcia indywidualne 

Wyjątkowa okazja dla każdego, kto jest zainteresowany spersonalizowaną sesją jogi, tworzoną z myślą o indywidualnych potrzebach i uwarunkowaniach ucznia, jak stan zdrowia, przebyte kontuzje, urazy, itp. Możliwość organizacji zajęć w języku polskim, angielskim i hiszpańskim.

W przyszłości przewidziane są zajęcia o wyższym stopniu zaawansowania dla osób praktykujących, które pragną kontynuować swój proces, zgłębiając techniki harmonizujące ciało, umysł i emocje, jak i również bardziej wymagające zajęcia hatha-jogi integralnej dla doświadczonych jogiń i joginów.

Zajęcia poprowadzą:
Instruktor / recepcja
Instruktor / recepcja
Instruktor