c

Zimowe ukojenie – TERAPIA TAŃCEM & RUCHEM

Zimowe ukojenie – TERAPIA TAŃCEM & RUCHEM

Zapraszam na 3-godzinny warsztat , w którym wykorzystamy techniki terapii tańcem i analizy ruchu, by w relacji z sobą i innymi odczuwać, poruszać się, bawić, kreatywnie używając ciała jako narzędzia.

Mowa ciała jest uniwersalna, nie ma lepszego – gorszego ruchu. Każde poruszenie, nawet bezruch jest cząstką wiedzy o nas samych. Nasze ciało jest jak “skrzynia” przechowująca nasze wciąż żywe, ale też te zapomniane i nieuświadomione doświadczenia, emocje, historie.

Nie wymagany jest wcześniejszy kontakt z tego typu techniką, ani umiejętności taneczne.

Warsztat będzie poświęcony relacjom:

“Tożsamość objawia się i rozwija tylko w relacji z innym.” Inni są dla nas jak zwierciadła. Tylko w konfrontacji z innymi możemy budować obraz siebie. Proponuję Ci więc stworzyć wspólnie bezpieczną przestrzeń w otoczeniu osób podobnie jak Ty otwartych na doświadczenie, zadających pytania i gotowych na pełen akceptacji dialog z ciałem.

Program:

  • wprowadzenie
  • praktyka
  • przerwa na herbatkę
  • praktyka
  • omówienie i zakończenie

Prowadząca:

Beata Stec – uczestniczka rocznego szkolenia „Kurs technik terapii tańcem I ruchem” prowadzonego przez Ośrodek terapii tańcem i ruchem IBA w Warszawie (http://terapiatancem-iba.pl), tytułowana instruktorka jogi Introduktory II wg metody BKS. Iyengara, od blisko 20 lat zagłębiają techniki pracy z ciałem, uczestniczka wielu warsztatów i kursów poświęconych tej tematyce w kraju i za granicą.