Written by
Artemis
03/06/2026
Dziękujemy jeszcze raz wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i podzielenie się swoimi opiniami o naszym klubie. Otrzymaliśmy wiele pięknych, szczerych i inspirujących wypowiedzi, które pokazały nam, jak ważnym miejscem jest Artemis dla naszej społeczności. ❤️
Z ogromną przyjemnością publikujemy dziś 3 zwycięskie prace, które zdobyły nasze najwyższe uznanie.
I miejsce – Bożena J.
Kocham Artemis, bo jest inne niż wszystko
bo czuje się tu zadbana i zaopiekowaną
bo ludzie wkładają ❤️ w prowadzenie zajęć
bo różnorodność daje wybór
bo nie da się o Artemis krótko…
„Coś dla zdrowia, coś dla ciała
coś dla duszy – to nie mało!
dla młodego, dla seniora
dla każdego by się zdało
Już w recepcji pani Ania
zachęca z uśmiechem
żeby tłuszczyk spalić tu
na obwodzie czy BePeU.
Stopy, biodra i kręgosłup,
barki, trzewia i pośladki,
mocne body, dno miednicy
dla faceta i dla babki.
Joga, tai-chi, easy line,
step i stretching, powięziowy
płaski brzuszek, izolacje,
piękny wygląd już gotowy.
I pilates, i TAŃCE!
Pośladki z Brazylii,
mamusie z dziadziusiem –
A co? – moi mili.
A gdzie sztangi, taśmy, piłki?!
Aerobik i siłownia?
Moc treningów różnorodnych
Ile w tych zajęciach ognia!
Z przyrządami albo nie,
każdy znajdzie to, co chce.
No, a gdzie? Jak to gdzie? –
W klubie Artemis – to się wie!
Gdy zmęczenie Cię ogarnie,
możesz wspomóc się batonem,
miodem, pastą, smakołykiem
lub jakimś eco-specyfikiem.
Jak długo jeszcze wymieniać mamy
za co Artemis kochamy?
Za uśmiechy, KOMPETENCJE –
tego chcemy jak najwięcej.
To wyjątkowy, pełen humoru i kreatywności wiersz, który w niezwykły sposób oddaje atmosferę naszego klubu, różnorodność zajęć oraz ludzi, którzy tworzą Artemis każdego dnia.
II miejsce – Sabina M.
„Lubię chodzić na zajęcia do klubu przez świetną atmosferę, świetnych i solidnych instruktorów, czuję się swobodnie i zaopiekowana.”
Krótko, ale bardzo trafnie. To właśnie atmosfera, profesjonalna kadra i poczucie komfortu są wartościami, które staramy się budować każdego dnia.
III miejsce Kasia S.
„Lubię klub Artemis za wspierających trenerów, za dobry humor podczas zajęć, za motywację podczas każdych zajęć. Artemis to taki drugi dom, w którym czuć swobodę i luz.
Piękna opinia pokazująca, że Artemis to nie tylko miejsce treningów, ale także przestrzeń pełna życzliwości, wsparcia i pozytywnej energii.
❤️ Dziękujemy wszystkim za udział, zaufanie i ciepłe słowa. Wasze opinie są dla nas największą motywacją do dalszego działania i rozwoju.
To Wy tworzycie Artemis! 💙

