v

Grafik zajęć

Przypominamy, że w naszym klubie obowiązują zapisy na zajęcia. Zadzwoń do nas, wyślij SMS lub napisz mail, na których zajęciach się pojawisz.

Możesz dokonać rezerwacji na cały tydzień. Pamiętaj również o tym żeby dać nam znać, jeżeli mimo zapisu nie pojawisz się na zajęciach.

Artemis Akademia Zdrowych Nawyków honoruje karty Benefit Multisport, Fit Profit, Medicover.

Dziękujemy za Waszą obecność, do zobaczenia na treningu!

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
08:30
09:25
Fitness dla stóp
Fitness dla stóp
Agnieszka Ostrowska
Fitness dla stópAgnieszka Ostrowska
08:30
09:25
Terapia przeciwzapalna
Terapia przeciwzapalna
Alicja Kwaśnik
Terapia przeciwzapalnaAlicja Kwaśnik
08:30
09:30
Rehabilitacja grupowa
Rehabilitacja / Balans
Agnieszka Ostrowska
Rehabilitacja / BalansAgnieszka Ostrowska
08:30
09:25
Neurogimnastyka
Neuro-gimnastyka
Alicja Kwaśnik
Neuro-gimnastykaAlicja Kwaśnik
08:30
09:30
Rehabilitacja grupowa
Rehabilitacja / Balans
Agnieszka Ostrowska
Rehabilitacja / BalansAgnieszka Ostrowska
08:30
09:30
Szkoła Kręgosłupa
Szkoła kręgosłupa
Alicja Kwaśnik
Szkoła kręgosłupaAlicja Kwaśnik

09:30
10:25
Salsa Solo Open
Salsa Solo Open
Dorota Wieczorek
Salsa Solo OpenDorota Wieczorek

10:30
11:25
Partnerwork gr. open
Salsa Partnerwork gr. Open
Łukasz Midura
09:00
10:00
10:00
10:55
Mama i niemowlę
Mama i niemowlę
Magdalena Kukiełka
Mama i niemowlęMagdalena Kukiełka

10:00
11:00
DLA SENIORÓW trening obwodowy "Easy Line"
Trening dla seniorów
Agnieszka Ostrowska
Trening dla seniorówAgnieszka Ostrowska
10:00
10:55
Mama i niemowlę
Mama i niemowlę
Magdalena Kukiełka
Mama i niemowlęMagdalena Kukiełka

10:00
11:00
DLA SENIORÓW trening obwodowy "Easy Line"
Trening dla seniorów
Agnieszka Ostrowska
Trening dla seniorówAgnieszka Ostrowska
10:00
11:00
DLA SENIORÓW trening obwodowy "Easy Line"
Trening dla seniorów
Agnieszka Ostrowska
Trening dla seniorówAgnieszka Ostrowska
11:00
11:00
11:55
Aktywne 9 miesięcy
Aktywne 9 miesięcy
Magdalena Kukiełka
Aktywne 9 miesięcyMagdalena Kukiełka
11:00
11:55
Aktywne 9 miesięcy
Aktywne 9 miesięcy
Alicja Kwaśnik
Aktywne 9 miesięcyAlicja Kwaśnik
17:00
17:00
17:55
Szkoła kręgosłupa + Dno miednicy
Szkoła kręgosłupa - stabilizacja
Alicja K.
17:00
17:55
Salsa Solo od podstaw
Salsa Solo od podstaw
Łukasz Midura
Salsa Solo od podstawŁukasz Midura

17:00
18:00
Sztangi
Sztangi
Milena Brzychcy
SztangiMilena Brzychcy
18:00
18:00
18:55
Joga
Joga
Alicja Kwaśnik
JogaAlicja Kwaśnik

18:00
19:00
Reha - Fit
Reha - Fit
Magdalena Jaszcz
Reha - FitMagdalena Jaszcz
18:00
18:55
Joga
Joga
Alicja Kwaśnik
JogaAlicja Kwaśnik

18:05
19:00
Salsa Pary podstawy
Salsa Pary podstawy
Łukasz Midura
Salsa Pary podstawyŁukasz Midura

18:15
19:10
Trening obwodowy
Trening obwodowy
Milena Brzychcy
Trening obwodowyMilena Brzychcy

19:15
20:10
FACTS
Trening funkcjonalny
Milena Brzychcy
Trening funkcjonalnyMilena Brzychcy

19:15
20:10
Pary P2
Salsa Pary S
Łukasz Midura
Salsa Pary SŁukasz Midura

20:15
21:10
Rozluźnianie powięziowe
Rozluźnianie powięziowe
Milena

20:15
21:10
Salsa lady styling
Salsa lady styling
Ewa Winiarz

20:20
21:15
Izolacje
Izolacje
Łukasz Midura
IzolacjeŁukasz Midura
18:00
19:00
Szkoła kręgosłupa / Stretching
Szkoła kręgosłupa
Magdalena Jaszcz
Szkoła kręgosłupaMagdalena Jaszcz

18:05
19:00
Salsa Solo od podstaw
Salsa Pary P2
Łukasz Midura
Salsa Pary P2Łukasz Midura
18:15
19:10
Salsa Solo od podstaw
Salsa Solo od podstaw
Ewa Winiarz

18:15
19:10
Tabata
Tabata
Milena Brzychcy
TabataMilena Brzychcy

19:15
20:10
Bachata Solo open
Bachata solo open
Dorota Wieczorek
Bachata solo openDorota Wieczorek

20:15
21:10
Jazz
Taniec jazzowy
Milena Brzychcy
Taniec jazzowyMilena Brzychcy
18:00
19:00
Szkoła Kręgosłupa
Szkoła kręgosłupa
Magdalena Jaszcz
Szkoła kręgosłupaMagdalena Jaszcz

18:15
19:10
Salsa Pary gr.średnia
Salsa Pary P4
Łukasz Midura
Salsa Pary P4Łukasz Midura

19:15
20:10
Salsa Solo Open+podstawy
Salsa Solo Open
Łukasz Midura
Salsa Solo OpenŁukasz Midura

20:15
21:10
Salsa Pary gr. zaawansowana
Salsa Pary Partner Work zaawansowana
Łukasz M.
19:00
19:00
19:55
Joga
Joga
Alicja Kwaśnik
JogaAlicja Kwaśnik

19:00
19:55
Spalacz tłuszczu
Spalacz tłuszczu
Natalia Ciuła
Spalacz tłuszczuNatalia Ciuła

19:15
20:10
Salsa solo on 2 open
Salsa Solo on 2 średnio zaawanswana
Łukasz Midura

20:05
21:00
Pilates
Pilates
Joanna T.
PilatesJoanna T.

20:15
21:10
Salsa Pary gr.zaawansowana
Salsa Pary Partner Work zaawansowana
Łukasz M.

20:15
21:15
Body Art
Body Art
Alicja Kwaśnik
Body ArtAlicja Kwaśnik
19:00
19:55
Joga *ilość miejsc ograniczona*
Joga
Alicja Kwaśnik
JogaAlicja Kwaśnik

19:00
19:55
Step
STEP
Natalia Ciuła
STEPNatalia Ciuła

19:15
20:10
Salsa solo on 2 open zaawansowana
Salsa Solo on 2 zaawansowana
Łukasz Midura

20:15
21:10
Salsa Pary gr. średnio-zaawansowana
Salsa Pary technika
Łukasz Midura
Salsa Pary technikaŁukasz Midura

20:15
21:15
Piłki + taśmy
Trening mięśni głębokich
Alicja Kwaśnik

21:15
22:00
Neurofitness twarzy, głowy i szyi
Neurofitness twarzy, głowy i szyi
Alicja Kwaśnik
19:00
21:30
Salsa Pary practis
Salsa Pary practis
Łukasz Midura
Salsa Pary practisŁukasz Midura
20:00
21:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
18:00
18:55
Joga
Joga
Alicja Kwaśnik
JogaAlicja Kwaśnik
18:00
18:55
Joga
Joga
Alicja Kwaśnik
JogaAlicja Kwaśnik
19:00
19:00
19:55
Joga
Joga
Alicja Kwaśnik
JogaAlicja Kwaśnik
19:00
19:55
Joga *ilość miejsc ograniczona*
Joga
Alicja Kwaśnik
JogaAlicja Kwaśnik
20:00
20:05
21:00
Pilates
Pilates
Joanna T.
PilatesJoanna T.

20:15
21:15
Body Art
Body Art
Alicja Kwaśnik
Body ArtAlicja Kwaśnik
20:15
21:15
Piłki + taśmy
Trening mięśni głębokich
Alicja Kwaśnik
21:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
08:30
09:25
Terapia przeciwzapalna
Terapia przeciwzapalna
Alicja Kwaśnik
Terapia przeciwzapalnaAlicja Kwaśnik
08:30
09:25
Neurogimnastyka
Neuro-gimnastyka
Alicja Kwaśnik
Neuro-gimnastykaAlicja Kwaśnik
09:00
21:00
21:15
22:00
Neurofitness twarzy, głowy i szyi
Neurofitness twarzy, głowy i szyi
Alicja Kwaśnik
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
18:15
19:10
Trening obwodowy
Trening obwodowy
Milena Brzychcy
Trening obwodowyMilena Brzychcy
18:15
19:10
Tabata
Tabata
Milena Brzychcy
TabataMilena Brzychcy
19:00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
17:00
18:00
Sztangi
Sztangi
Milena Brzychcy
SztangiMilena Brzychcy
19:00
19:00
19:55
Spalacz tłuszczu
Spalacz tłuszczu
Natalia Ciuła
Spalacz tłuszczuNatalia Ciuła
19:15
20:10
FACTS
Trening funkcjonalny
Milena Brzychcy
Trening funkcjonalnyMilena Brzychcy
20:00

Poniedziałek

Wtorek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
08:30
09:25
Fitness dla stóp
Fitness dla stóp
Agnieszka Ostrowska
Fitness dla stópAgnieszka Ostrowska
08:30
09:25
Terapia przeciwzapalna
Terapia przeciwzapalna
Alicja Kwaśnik
Terapia przeciwzapalnaAlicja Kwaśnik
08:30
09:30
Rehabilitacja grupowa
Rehabilitacja / Balans
Agnieszka Ostrowska
Rehabilitacja / BalansAgnieszka Ostrowska
08:30
09:25
Neurogimnastyka
Neuro-gimnastyka
Alicja Kwaśnik
Neuro-gimnastykaAlicja Kwaśnik
08:30
09:30
Rehabilitacja grupowa
Rehabilitacja / Balans
Agnieszka Ostrowska
Rehabilitacja / BalansAgnieszka Ostrowska
08:30
09:30
Szkoła Kręgosłupa
Szkoła kręgosłupa
Alicja Kwaśnik
Szkoła kręgosłupaAlicja Kwaśnik
09:00
10:00
10:00
10:55
Mama i niemowlę
Mama i niemowlę
Magdalena Kukiełka
Mama i niemowlęMagdalena Kukiełka

10:00
11:00
DLA SENIORÓW trening obwodowy "Easy Line"
Trening dla seniorów
Agnieszka Ostrowska
Trening dla seniorówAgnieszka Ostrowska
10:00
10:55
Mama i niemowlę
Mama i niemowlę
Magdalena Kukiełka
Mama i niemowlęMagdalena Kukiełka

10:00
11:00
DLA SENIORÓW trening obwodowy "Easy Line"
Trening dla seniorów
Agnieszka Ostrowska
Trening dla seniorówAgnieszka Ostrowska
10:00
11:00
DLA SENIORÓW trening obwodowy "Easy Line"
Trening dla seniorów
Agnieszka Ostrowska
Trening dla seniorówAgnieszka Ostrowska
11:00
11:00
11:55
Aktywne 9 miesięcy
Aktywne 9 miesięcy
Magdalena Kukiełka
Aktywne 9 miesięcyMagdalena Kukiełka
11:00
11:55
Aktywne 9 miesięcy
Aktywne 9 miesięcy
Alicja Kwaśnik
Aktywne 9 miesięcyAlicja Kwaśnik
17:00
17:00
17:55
Szkoła kręgosłupa + Dno miednicy
Szkoła kręgosłupa - stabilizacja
Alicja K.
18:00
18:00
19:00
Reha - Fit
Reha - Fit
Magdalena Jaszcz
Reha - FitMagdalena Jaszcz
18:00
19:00
Szkoła kręgosłupa / Stretching
Szkoła kręgosłupa
Magdalena Jaszcz
Szkoła kręgosłupaMagdalena Jaszcz
18:00
19:00
Szkoła Kręgosłupa
Szkoła kręgosłupa
Magdalena Jaszcz
Szkoła kręgosłupaMagdalena Jaszcz
20:00
20:15
21:10
Rozluźnianie powięziowe
Rozluźnianie powięziowe
Milena
21:00
21:15
22:00
Neurofitness twarzy, głowy i szyi
Neurofitness twarzy, głowy i szyi
Alicja Kwaśnik
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
09:30
10:25
Salsa Solo Open
Salsa Solo Open
Dorota Wieczorek
Salsa Solo OpenDorota Wieczorek

10:30
11:25
Partnerwork gr. open
Salsa Partnerwork gr. Open
Łukasz Midura
10:00
11:00
17:00
17:00
17:55
Salsa Solo od podstaw
Salsa Solo od podstaw
Łukasz Midura
Salsa Solo od podstawŁukasz Midura
18:00
18:05
19:00
Salsa Pary podstawy
Salsa Pary podstawy
Łukasz Midura
Salsa Pary podstawyŁukasz Midura
18:05
19:00
Salsa Solo od podstaw
Salsa Pary P2
Łukasz Midura
Salsa Pary P2Łukasz Midura
18:15
19:10
Salsa Solo od podstaw
Salsa Solo od podstaw
Ewa Winiarz

19:15
20:10
Bachata Solo open
Bachata solo open
Dorota Wieczorek
Bachata solo openDorota Wieczorek

20:15
21:10
Jazz
Taniec jazzowy
Milena Brzychcy
Taniec jazzowyMilena Brzychcy
18:15
19:10
Salsa Pary gr.średnia
Salsa Pary P4
Łukasz Midura
Salsa Pary P4Łukasz Midura

19:15
20:10
Salsa Solo Open+podstawy
Salsa Solo Open
Łukasz Midura
Salsa Solo OpenŁukasz Midura

20:15
21:10
Salsa Pary gr. zaawansowana
Salsa Pary Partner Work zaawansowana
Łukasz M.
19:00
19:15
20:10
Salsa solo on 2 open
Salsa Solo on 2 średnio zaawanswana
Łukasz Midura

20:15
21:10
Salsa Pary gr.zaawansowana
Salsa Pary Partner Work zaawansowana
Łukasz M.
19:15
20:10
Pary P2
Salsa Pary S
Łukasz Midura
Salsa Pary SŁukasz Midura

20:15
21:10
Salsa lady styling
Salsa lady styling
Ewa Winiarz

20:20
21:15
Izolacje
Izolacje
Łukasz Midura
IzolacjeŁukasz Midura
19:00
19:55
Step
STEP
Natalia Ciuła
STEPNatalia Ciuła

19:15
20:10
Salsa solo on 2 open zaawansowana
Salsa Solo on 2 zaawansowana
Łukasz Midura

20:15
21:10
Salsa Pary gr. średnio-zaawansowana
Salsa Pary technika
Łukasz Midura
Salsa Pary technikaŁukasz Midura
19:00
21:30
Salsa Pary practis
Salsa Pary practis
Łukasz Midura
Salsa Pary practisŁukasz Midura
20:00
21:00
No events available!