v

Grafik zajęć

Przypominamy, że w naszym klubie obowiązują zapisy na zajęcia. Zadzwoń do nas, wyślij SMS lub napisz mail, na których zajęciach się pojawisz.

Możesz dokonać rezerwacji na cały tydzień. Pamiętaj również o tym żeby dać nam znać, jeżeli mimo zapisu nie pojawisz się na zajęciach.

Artemis Akademia Zdrowych Nawyków honoruje karty Benefit Multisport, Fit Profit, Medicover.

Dziękujemy za Waszą obecność, do zobaczenia na treningu!

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
08:30
09:25
Fitness dla stóp
Fitness dla stóp
Agnieszka Ostrowska
Fitness dla stópAgnieszka Ostrowska
08:15
09:45
Joga
Joga
Jorge
JogaJorge

08:30
09:30
Terapia biodra
Terapia biodra
Alicja Kwaśnik
Terapia biodraAlicja Kwaśnik
08:30
09:30
Rehabilitacja grupowa
Rehabilitacja/Balans
Agnieszka Ostrowska
Rehabilitacja/BalansAgnieszka Ostrowska
08:15
09:45
Joga
Joga
Jorge
JogaJorge

08:30
09:30
Terapia barku
Terapia barku
Alicja Kwaśnik
Terapia barkuAlicja Kwaśnik

09:45
10:40
Salsa Solo - gr. początkująca
Salsa Solo
Ewa Winiarz
Salsa SoloEwa Winiarz
08:30
09:30
Rehabilitacja grupowa
Rehabilitacja/Balans
Agnieszka Ostrowska
Rehabilitacja/BalansAgnieszka Ostrowska
08:30
09:30
Szkoła Kręgosłupa
Szkoła kręgosłupa
Alicja Kwaśnik
Szkoła kręgosłupaAlicja Kwaśnik

09:30
10:25
Salsa Solo - open
Salsa Solo
Dorota Wieczorek
Salsa SoloDorota Wieczorek

09:30
10:25
Trening sensomotoryczny
Trening sensomotoryczny
Alicja Kwaśnik

10:30
11:25
Salsa Pary - open
Salsa Pary
Łukasz & Monika
Salsa ParyŁukasz & Monika
09:00
09:00
09:55
Bachata - gr. podstawowa
Bachata & Salsa
Dorota Wieczorek
Bachata & SalsaDorota Wieczorek
10:00
10:00
11:00
DLA SENIORÓW trening obwodowy "Easy Line"
Trening dla seniorów
Agnieszka Ostrowska
Trening dla seniorówAgnieszka Ostrowska
10:00
11:00
DLA SENIORÓW trening obwodowy "Easy Line"
Trening dla seniorów
Agnieszka Ostrowska
Trening dla seniorówAgnieszka Ostrowska
10:00
11:00
DLA SENIORÓW trening obwodowy "Easy Line"
Trening dla seniorów
Agnieszka Ostrowska
Trening dla seniorówAgnieszka Ostrowska
11:00
16:00
16:00
16:55
Terapia kolana
Terapia kolana
Halina
16:00
16:55
Dno miednicy
Dno miednicy
Magda K
16:30
17:25
Salsa & Bachata - poziom 2
Bachata & Salsa
Ewa Winarz
Bachata & SalsaEwa Winarz
16:15
17:10
Terapia trzewi
Terapia trzewi
Alicja Kwaśnik
Terapia trzewiAlicja Kwaśnik
16:15
17:00
Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki korekcyjnej
Gimnastyka korekcyjna (4-8 lat)
Magdalena Jaszcz
17:00
17:00
17:55
Strong Body
Strong Body
Halina

17:15
18:45
Joga
Joga
Angelika
JogaAngelika

18:05
19:05
Szkoła Kręgosłupa
Szkoła kręgosłupa
Magdalena Jaszcz
Szkoła kręgosłupaMagdalena Jaszcz

19:00
20:00
Angelika & Jorge
Medytacja
Medytacja
MedytacjaAngelika & Jorge

19:15
20:10
Salsa Solo - gr. średniozaawansowana
Salsa Solo
Łukasz Midura
Salsa SoloŁukasz Midura

19:15
20:15
Aerobic Basic
Aerobic
Agnieszka Kusak
AerobicAgnieszka Kusak

20:15
21:10
Salsa Pary - średniozaawansowany
Salsa Pary
Łukasz & Monika
Salsa ParyŁukasz & Monika

20:15
21:15
Body Art
Body Art
Alicja Kwaśnik
Body ArtAlicja Kwaśnik
17:00
18:00
Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki korekcyjnej
Gimnastyka korekcyjna (4-8 lat)
Magdalena Jaszcz

17:00
18:00
Szkoła Kręgosłupa
Szkoła kręgosłupa
Magdalena K.

17:30
19:00
Joga
Joga
Jorge
JogaJorge

18:00
18:55
Izolacje
Izolacje
Łukasz Midura

18:00
18:55
Strong Body
Strong Body
Halina
17:00
17:55
Aktywne 9 miesięcy
Aktywne 9 miesięcy
Magdalena K.

17:00
17:55
Salsa Solo - gr. początkująca
Salsa Solo
Dorota Wieczorek
Salsa SoloDorota Wieczorek

17:00
18:00
Sztangi
Sztangi
Milena Brzychcy
SztangiMilena Brzychcy
18:00
18:00
18:55
Salsa Pary gr. początkująca
Salsa Pary
Łukasz Midura
Salsa ParyŁukasz Midura

18:05
19:05
Szkoła Kręgosłupa
Szkoła kręgosłupa
Magdalena Jaszcz
Szkoła kręgosłupaMagdalena Jaszcz

19:00
20:30
Joga
Joga
Jorge
JogaJorge

19:15
20:10
Salsa Solo - gr. średniozaawansowana
Salsa Solo
Łukasz Midura
Salsa SoloŁukasz Midura

19:15
20:15
Step
Step
Agnieszka Kusak
StepAgnieszka Kusak

20:15
21:10
Salsa Pary - gr. choreograficzna
Salsa Pary
Łukasz & Monika
Salsa ParyŁukasz & Monika

20:15
21:15
Piłki + taśmy
Piłki + taśmy
Alicja Kwaśnik
Piłki + taśmyAlicja Kwaśnik
18:15
19:10
Tabata
TRX & KETTLE
Milena Brzychcy
TRX & KETTLEMilena Brzychcy

18:15
19:15
Turbo spalanie
Turbo spalanie
Halina

19:15
20:05
Bachata
Bachata
Dorota Wieczorek
BachataDorota Wieczorek

19:15
20:10
Fitness dla stóp
Fitness dla stóp
Milena Brzychcy
Fitness dla stópMilena Brzychcy

20:15
21:10
Balet dla dorosłych
Balet
Milena Brzychcy
BaletMilena Brzychcy

20:15
21:15
Szkoła Kręgosłupa
Szkoła kręgosłupa
Magdalena K.
18:00
18:55
Szkoła Kręgosłupa
Szkoła kręgosłupa
Magdalena Jaszcz
Szkoła kręgosłupaMagdalena Jaszcz

18:05
19:00
Salsa Pary - początkujący 2
Salsa Pary
Łukasz & Monika
Salsa ParyŁukasz & Monika
19:00
19:15
20:10
FACTS
F.A.C.T.S.
Milena Brzychcy
F.A.C.T.S.Milena Brzychcy

19:15
20:10
Salsa Pary - średniozaawansowany 3
Salsa Pary
Łukasz & Monika
Salsa ParyŁukasz & Monika

20:15
21:10
Rozluźnianie powięziowe
Rozluźnianie powięziowe
Milena

20:15
21:10
Salsa Solo - poziom 2
Salsa Solo
Łukasz Midura
Salsa SoloŁukasz Midura

20:15
21:10
Salsa Solo - gr. choreo
Salsa Solo
Ewa Winiarz / Dorota Wieczorek
Salsa SoloEwa Winiarz / Dorota Wieczorek
19:00
20:30
Joga
Joga
Jorge
JogaJoga

19:15
20:10
Salsa Solo - poziom 2
Salsa Solo
Łukasz Midura
Salsa SoloŁukasz Midura

20:15
21:10
Salsa Pary - zaawansowany
Salsa Pary
Łukasz & Monika
Salsa ParyŁukasz & Monika
20:00
21:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
08:15
09:45
Joga
Joga
Jorge
JogaJorge
08:15
09:45
Joga
Joga
Jorge
JogaJorge
09:00
17:00
17:15
18:45
Joga
Joga
Angelika
JogaAngelika
17:30
19:00
Joga
Joga
Jorge
JogaJorge
18:00
19:00
19:00
20:00
Angelika & Jorge
Medytacja
Medytacja
MedytacjaAngelika & Jorge
19:00
20:30
Joga
Joga
Jorge
JogaJorge

20:15
21:15
Piłki + taśmy
Piłki + taśmy
Alicja Kwaśnik
Piłki + taśmyAlicja Kwaśnik
19:00
20:30
Joga
Joga
Jorge
JogaJoga
20:00
20:15
21:15
Body Art
Body Art
Alicja Kwaśnik
Body ArtAlicja Kwaśnik
21:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
17:00
17:55
Strong Body
Strong Body
Halina
18:00
18:00
18:55
Strong Body
Strong Body
Halina
18:15
19:10
Tabata
TRX & KETTLE
Milena Brzychcy
TRX & KETTLEMilena Brzychcy

18:15
19:15
Turbo spalanie
Turbo spalanie
Halina
19:00
19:15
20:15
Aerobic Basic
Aerobic
Agnieszka Kusak
AerobicAgnieszka Kusak
19:15
20:15
Step
Step
Agnieszka Kusak
StepAgnieszka Kusak
20:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
09:30
10:25
Trening sensomotoryczny
Trening sensomotoryczny
Alicja Kwaśnik
10:00
17:00
17:00
18:00
Sztangi
Sztangi
Milena Brzychcy
SztangiMilena Brzychcy
19:00
19:15
20:10
FACTS
F.A.C.T.S.
Milena Brzychcy
F.A.C.T.S.Milena Brzychcy
20:00

Wtorek

Piątek

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00
16:15
17:00
Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki korekcyjnej
Gimnastyka korekcyjna (4-8 lat)
Magdalena Jaszcz
17:00
17:00
18:00
Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki korekcyjnej
Gimnastyka korekcyjna (4-8 lat)
Magdalena Jaszcz
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
08:30
09:25
Fitness dla stóp
Fitness dla stóp
Agnieszka Ostrowska
Fitness dla stópAgnieszka Ostrowska
08:30
09:30
Terapia biodra
Terapia biodra
Alicja Kwaśnik
Terapia biodraAlicja Kwaśnik
08:30
09:30
Rehabilitacja grupowa
Rehabilitacja/Balans
Agnieszka Ostrowska
Rehabilitacja/BalansAgnieszka Ostrowska
08:30
09:30
Terapia barku
Terapia barku
Alicja Kwaśnik
Terapia barkuAlicja Kwaśnik
08:30
09:30
Rehabilitacja grupowa
Rehabilitacja/Balans
Agnieszka Ostrowska
Rehabilitacja/BalansAgnieszka Ostrowska
08:30
09:30
Szkoła Kręgosłupa
Szkoła kręgosłupa
Alicja Kwaśnik
Szkoła kręgosłupaAlicja Kwaśnik
09:00
10:00
10:00
11:00
DLA SENIORÓW trening obwodowy "Easy Line"
Trening dla seniorów
Agnieszka Ostrowska
Trening dla seniorówAgnieszka Ostrowska
10:00
11:00
DLA SENIORÓW trening obwodowy "Easy Line"
Trening dla seniorów
Agnieszka Ostrowska
Trening dla seniorówAgnieszka Ostrowska
10:00
11:00
DLA SENIORÓW trening obwodowy "Easy Line"
Trening dla seniorów
Agnieszka Ostrowska
Trening dla seniorówAgnieszka Ostrowska
16:00
16:00
16:55
Terapia kolana
Terapia kolana
Halina
16:00
16:55
Dno miednicy
Dno miednicy
Magda K
16:15
17:10
Terapia trzewi
Terapia trzewi
Alicja Kwaśnik
Terapia trzewiAlicja Kwaśnik
16:15
17:00
Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki korekcyjnej
Gimnastyka korekcyjna (4-8 lat)
Magdalena Jaszcz
17:00
17:00
18:00
Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki korekcyjnej
Gimnastyka korekcyjna (4-8 lat)
Magdalena Jaszcz

17:00
18:00
Szkoła Kręgosłupa
Szkoła kręgosłupa
Magdalena K.
17:00
17:55
Aktywne 9 miesięcy
Aktywne 9 miesięcy
Magdalena K.
18:00
18:05
19:05
Szkoła Kręgosłupa
Szkoła kręgosłupa
Magdalena Jaszcz
Szkoła kręgosłupaMagdalena Jaszcz
18:05
19:05
Szkoła Kręgosłupa
Szkoła kręgosłupa
Magdalena Jaszcz
Szkoła kręgosłupaMagdalena Jaszcz
18:00
18:55
Szkoła Kręgosłupa
Szkoła kręgosłupa
Magdalena Jaszcz
Szkoła kręgosłupaMagdalena Jaszcz
19:00
19:15
20:10
Fitness dla stóp
Fitness dla stóp
Milena Brzychcy
Fitness dla stópMilena Brzychcy

20:15
21:15
Szkoła Kręgosłupa
Szkoła kręgosłupa
Magdalena K.
20:00
20:15
21:10
Rozluźnianie powięziowe
Rozluźnianie powięziowe
Milena
21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
09:45
10:40
Salsa Solo - gr. początkująca
Salsa Solo
Ewa Winiarz
Salsa SoloEwa Winiarz
09:00
09:55
Bachata - gr. podstawowa
Bachata & Salsa
Dorota Wieczorek
Bachata & SalsaDorota Wieczorek
09:30
10:25
Salsa Solo - open
Salsa Solo
Dorota Wieczorek
Salsa SoloDorota Wieczorek

10:30
11:25
Salsa Pary - open
Salsa Pary
Łukasz & Monika
Salsa ParyŁukasz & Monika
10:00
11:00
16:00
16:30
17:25
Salsa & Bachata - poziom 2
Bachata & Salsa
Ewa Winarz
Bachata & SalsaEwa Winarz
17:00
17:00
17:55
Salsa Solo - gr. początkująca
Salsa Solo
Dorota Wieczorek
Salsa SoloDorota Wieczorek
18:00
18:00
18:55
Izolacje
Izolacje
Łukasz Midura
18:00
18:55
Salsa Pary gr. początkująca
Salsa Pary
Łukasz Midura
Salsa ParyŁukasz Midura
18:05
19:00
Salsa Pary - początkujący 2
Salsa Pary
Łukasz & Monika
Salsa ParyŁukasz & Monika
19:00
19:15
20:10
Salsa Solo - gr. średniozaawansowana
Salsa Solo
Łukasz Midura
Salsa SoloŁukasz Midura

20:15
21:10
Salsa Pary - średniozaawansowany
Salsa Pary
Łukasz & Monika
Salsa ParyŁukasz & Monika
19:15
20:10
Salsa Pary - średniozaawansowany 3
Salsa Pary
Łukasz & Monika
Salsa ParyŁukasz & Monika

20:15
21:10
Salsa Solo - poziom 2
Salsa Solo
Łukasz Midura
Salsa SoloŁukasz Midura

20:15
21:10
Salsa Solo - gr. choreo
Salsa Solo
Ewa Winiarz / Dorota Wieczorek
Salsa SoloEwa Winiarz / Dorota Wieczorek
19:15
20:10
Salsa Solo - gr. średniozaawansowana
Salsa Solo
Łukasz Midura
Salsa SoloŁukasz Midura

20:15
21:10
Salsa Pary - gr. choreograficzna
Salsa Pary
Łukasz & Monika
Salsa ParyŁukasz & Monika
19:15
20:05
Bachata
Bachata
Dorota Wieczorek
BachataDorota Wieczorek

20:15
21:10
Balet dla dorosłych
Balet
Milena Brzychcy
BaletMilena Brzychcy
19:15
20:10
Salsa Solo - poziom 2
Salsa Solo
Łukasz Midura
Salsa SoloŁukasz Midura

20:15
21:10
Salsa Pary - zaawansowany
Salsa Pary
Łukasz & Monika
Salsa ParyŁukasz & Monika
20:00
21:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

No events available!