Image Alt

Zajęcia

Skorzystaj z naszej oferty

Arobik – jest przeznaczony dla osób z poczuciem rytmu. Zajęcia rozpoczynają się układem tanecznym. Choreografia oparta jest na rytmicznych krokach marszowych w rytm muzyki. Osoby początkujące również po kilku treningach opanują podstawowe kroki, które z czasem będą ulegały modyfikacj

Ćwiczenia dla przyszłych mam, które chcą aktywnie przygotować się do porodu i zachować dobre samopoczucie fizyczne oraz psychiczne w tym wyjątkowym okresie życia. Ciąża to niezwykły czas dla kobiety. W ciągu 9 miesięcy jej ciało przechodzi niesamowite zmiany. Ważne jest […]

Bachata to dominikański taniec oparty na prostym kroku bazowym. Jest tańczony w bliskim prowadzeniu w kontakcie z partnerem. Kwitesencją tego sensualowego tańca są zmysłowe figury, pełne izolacji, trików i wychyleń.

Bachata to dominikański taniec oparty na prostym kroku bazowym. Jest tańczony w bliskim prowadzeniu w kontakcie z partnerem. Kwitesencją tego sensualowego tańca są zmysłowe figury, pełne izolacji, trików i wychyleń.

Podczas zajęć będziemy bazować na pozycjach i figurach tańca klasycznego, poprawisz koordynację ruchową i orientację przestrzenną, ale przede wszystkim wysmuklisz ciało i poprawisz sylwetkę oraz postawę ciała.

Zajęcia z elementami Jogi, Tai chi i Pilates. Proste ćwiczenia połączone w formie sekwencji, podczas których najistotniejszy jest oddech. Prowadzący uczy, informuje, koryguje. Prawidłowe pozycje i płynność ruchu to tylko kwestia czasu.

Ćwiczenia mięśni dna miednicy, tzw. „mięśni Kegla”, które podtrzymują od dołu narządy jamy brzusznej oraz odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie zwieraczy.

Intensywny trening interwałowy z użyciem tylko masy własnego ciała. Ze starannie dobranymi poziomami trudności ćwiczeń oraz całych ich sekwencji.

Zajęcia poświęcamy na naukę automasażu, autokorekcji i przywracanie właściwej funkcji i zakresu ruchu w poszczególnych stawach. Następnie integrujemy wszystkie systemy i uczymy pracy w fizjologicznych wzorcach.

Trening ogólnorozwojowy dla dzieci to zajęcia mające na celu wspieranie i stymulowanie rozwoju psychoruchowego poprzez zabawę i ćwiczenia w grupie.

Izolacje zajęcia doskonalące ruchy poszczególnych części ciała. Dla naszych instruktorów ważna jest obserwacja ludzkiego ciała jako całość. Forma zajęć izolacji to jedna z form doskonalących aparat stawowo mięśniowo powięziowy przywracający elastyczność a przede wszystkim równo

Zajęcia hatha-jogi integralnej prowadzone z dbałością o poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Bez forsowania, bez robienia sobie krzywdy. Zapraszamy do przestrzeni, gdzie “idealna postura” to ta, która pogłębia świadomość własnego ciała.

Zbieramy zapisy na kolejną edycję! Przedstawiamy 10-godzinny kurs, na którym podzielimy się z Tobą szeregiem podstawowych technik, pozwalających na postawienie pierwszych kroków na ścieżce medytacji. Wybraliśmy różnorodne praktyki z różnych szkół jogi mając na uwadze ich dostępnoś

Zajęcia z użyciem przyborów piłek i taśm Thera - Band. Zajęcia dopasowane do możliwości i świadomości pracy ciałem użytkowników. Choć zajęcia nigdy nie są takie same panuje jeden schemat. Proste ćwiczenia na początku przygotowują do następnych trudniejszych.

Rehabilitacja grupowa - jest to specyficzna forma treningu, która zapewnia płynne przejście między rehabilitacją, a treningiem specyficznym.

Zapraszamy na ćwiczenia rozciągające całe ciało.

Jest to jeden z niewielu styli tanecznych, który łączy tak wiele gatunków muzycznych, miedzy innymi afrykańskich, kubańskich, karaibskich, jazz. Salsa jest stylem pikantnym i zmysłowym, pełnym ekspresji i energii.

Jest to jeden z niewielu styli tanecznych, który łączy tak wiele gatunków muzycznych, miedzy innymi afrykańskich, kubańskich, karaibskich, jazz. Salsa jest stylem pikantnym i zmysłowym, pełnym ekspresji i energii.

Zajęcia spalające tkankę tłuszczową.

Zajęcia spalające tkankę tłuszczową.

Szkoła kręgosłupa - te zajęcia cieszą się największym zainteresowaniem od początku istnienia klubu. Stabilizacja i trening ochronny dla kręgosłupa przeznaczona jest dla osób z niestabilnością i nadruchomością stawów.

Sztangi to autorskie zajęcia naszej Trenerki Mileny. Podczas zajęć bazujemy na podstawowych ćwiczeniach treningu siłowego.

Jedne z naszych ulubionych form ruchu skupionych na obręczy barkowej, kończynie górnej, głowie, szyi i klatce piersiowej. Prowadzone są przez doświadczoną fizjoterapeutkę i osteopatkę.

Terapia biodra - nakierowane w głównej mierze na utrzymanie ruchomości w stawach biodrowych, pogłębienie i uelastycznienie przykurczonych grup mięśniowych, wzmocnienie osłabionych.

Zajęcia rehabilitacyjne dla osób w każdym wieku.

Zajęcia o średniej intensywności, poprawiające wydolność krążeniowo-oddechową, zwiększające siłę mięśni, szybkość reakcji i zwinność ciała, oraz skutecznie spalające zbędne kalorie.

Trening funkcjonalny z wykorzystaniem specjalnych gum oporowych Mini Band. W trakcie zajęć wykonujemy ćwiczenia angażujące wszystkie mięśnie – w tym również głębokie odpowiedzialne za naszą sylwetkę.

Zajęcia spalające tkankę tłuszczową.

Zajęcia nastawione na zwiększone spalanie tkanki tłuszczowej ale również zwiększenie kondycji i wzmocnienie całego ciała. To nie są zwykle ćwiczenia fitnessowe to jest połączenie treningu siłowego z interwałami. Duży nacisk będzie kładziony na poprawność wykonywania ćwiczeń. Nie