Image Alt

Zajęcia

Skorzystaj z naszej oferty

Arobik – jest przeznaczony dla osób z poczuciem rytmu. Zajęcia rozpoczynają się układem tanecznym. Choreografia oparta jest na rytmicznych krokach marszowych w rytm muzyki. Osoby początkujące również po kilku treningach opanują podstawowe kroki, które z czasem będą ulegały modyfikacj

Program ćwiczeń dla przyszłych mam, które chcą pozostawać aktywne ruchowo. Zajęcia z elementami Pilates, Body Ball, Yogi zakończone ćwiczeniami oddechowymi i relaksacyjnymi. Bezpieczny trening, dostosowany do każdego trymestru ciąży.

Bachata to dominikański taniec oparty na prostym kroku bazowym. Jest tańczony w bliskim prowadzeniu w kontakcie z partnerem. Kwitesencją tego sensualowego tańca są zmysłowe figury, pełne izolacji, trików i wychyleń.

Podczas zajęć będziemy bazować na pozycjach i figurach tańca klasycznego, poprawisz koordynację ruchową i orientację przestrzenną, ale przede wszystkim wysmuklisz ciało i poprawisz sylwetkę oraz postawę ciała.

Zajęcia z elementami Jogi, Tai chi i Pilates. Proste ćwiczenia połączone w formie sekwencji, podczas których najistotniejszy jest oddech. Prowadzący uczy, informuje, koryguje. Prawidłowe pozycje i płynność ruchu to tylko kwestia czasu.

Zajęcia o średniej intensywności, poprawiające wydolność krążeniowo-oddechową, zwiększające siłę mięśni, szybkość reakcji i zwinność ciała, oraz skutecznie spalające zbędne kalorie.

Intensywny trening interwałowy z użyciem tylko masy własnego ciała. Ze starannie dobranymi poziomami trudności ćwiczeń oraz całych ich sekwencji.

Zajęcia poświęcamy na naukę automasażu, autokorekcji i przywracanie właściwej funkcji i zakresu ruchu w poszczególnych stawach. Następnie integrujemy wszystkie systemy i uczymy pracy w fizjologicznych wzorcach.

Curabitur ullamcorper ultricies nisi. Nam eget dui. Etiam rhoncus maecenas tempus, tellus eget condimentum rhoncus, sem quam semper libero, sit amet adipiscing sem neque sed ipsum. Nam quam nunc, blandit vel, luctus pulvinar, hendrerit id, lorem. Maecenas nec odio et ante tincidunt tempus. Donec vit

Zajęcia hatha-jogi integralnej prowadzone z dbałością o poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Bez forsowania, bez robienia sobie krzywdy. Zapraszamy do przestrzeni, gdzie “idealna postura” to ta, która pogłębia świadomość własnego ciała.

Zajęcia z użyciem przyborów piłek i taśm Thera - Band. Zajęcia dopasowane do możliwości i świadomości pracy ciałem użytkowników. Choć zajęcia nigdy nie są takie same panuje jeden schemat. Proste ćwiczenia na początku przygotowują do następnych trudniejszych.

Rehabilitacja grupowa - jest to specyficzna forma treningu, która zapewnia płynne przejście między rehabilitacją, a treningiem specyficznym.

Zajęcia grupowe poprawiające kondycję i przygotowujące do biegów z przeszkodami. Poprawiają sprawność, dają siłę motywację i elastyczność do pokonanie każdej przeszkody nie tylko w biegu ale i w życiu.

Jest to jeden z niewielu styli tanecznych, który łączy tak wiele gatunków muzycznych, miedzy innymi afrykańskich, kubańskich, karaibskich, jazz. Salsa jest stylem pikantnym i zmysłowym, pełnym ekspresji i energii.

Curabitur ullamcorper ultricies nisi. Nam eget dui. Etiam rhoncus maecenas tempus, tellus eget condimentum rhoncus, sem quam semper libero, sit amet adipiscing sem neque sed ipsum. Nam quam nunc, blandit vel, luctus pulvinar, hendrerit id, lorem. Maecenas nec odio et ante tincidunt tempus.

Szkoła kręgosłupa - te zajęcia cieszą się największym zainteresowaniem od początku istnienia klubu. Stabilizacja i trening ochronny dla kręgosłupa przeznaczona jest dla osób z niestabilnością i nadruchomością stawów.

Sztangi to autorskie zajęcia naszej Trenerki Mileny. Podczas zajęć bazujemy na podstawowych ćwiczeniach treningu siłowego.

Jedne z naszych ulubionych form ruchu skupionych na obręczy barkowej, kończynie górnej, głowie, szyi i klatce piersiowej. Prowadzone są przez doświadczoną fizjoterapeutkę i osteopatkę.

Terapia biodra - nakierowane w głównej mierze na utrzymanie ruchomości w stawach biodrowych, pogłębienie i uelastycznienie przykurczonych grup mięśniowych, wzmocnienie osłabionych.

Unikatowe zajęcia których głównym przyborem są misy kryształowe zbudowane z czystego kwarcu. Nasze ciało wibruje zgodnie z dźwiękiem wydobywanym przez misy dlatego, że istnieje powinowactwo organicznej części do kwarcu.

Zajęcia o średniej intensywności, poprawiające wydolność krążeniowo-oddechową, zwiększające siłę mięśni, szybkość reakcji i zwinność ciała, oraz skutecznie spalające zbędne kalorie.

TRX&KETTLEBELLS to autorskie, wyjątkowe zajęcia, łączące w sobie wszystko co najlepsze w treningu przy użyciu taśm podwieszanych i ćwiczeń z obciążnikami kulowymi. Tu nie ma "zmarnowanej" ani chwili treningu.

Trening ogólnorozwojowy dla dzieci to zajęcia mające na celu wspieranie i stymulowanie rozwoju psychoruchowego poprzez zabawę i ćwiczenia w grupie.