Image Alt

Neuro-gimnastyka

Zrelaksuj się!

Neuro-gimnastyka

Jest to kolejny rodzaj zajęć podczas których klienci uczą się ćwiczeń automasażu wykorzystującego techniki masażu powięziowego, relaksacyjnego i drenażu limfatycznego oraz ćwiczeń w obrębie głowy, twarzy i szyi. Zajęcia prowadzi doświadczona fizjoterapeutka, osteopatka i terapeutka integracji strukturalnej – Alicja Kwaśnik. Efektem tych działań będzie lepsze napięcie skóry, mięśni obszaru twarzy i szyi dzięki zaktywizowaniu struktur tkanki łącznej. Masaż wykonywany dłonią lub bańką chińską sprowokuje pobudzenie krążenia krwi, za tym idzie przyspieszenie metabolizmu skóry i dotlenienie tkanek. Usunie nadmiar wody i toksyn z organizmu. To właśnie sprawi, że otrzymamy efekty podobne do liftingu twarzy. Pobudzające ruchy masażu spowodują wzmożone wchłanianie substancji aktywnych, co zaowocuje głębokim odżywieniem skóry i pobudzeniem naturalnych mechanizmów regeneracji tkankowej. Dodatkowo sposób stymulacji tkanek delikatne głaskanie i rozcieranie twarzy, szyi, dekoltu oraz karku zapewni głęboki relaks i rozluźnienie całego ciała. Masaż odpręży i złagodzi rysy twarzy, ale też będzie niezwykle przyjemny i skuteczny w swoim działaniu na cały organizm. Twarz stanie się zrelaksowana a ciało odprężone i wypoczęte po całym dniu. To jest również jedna z form terapii nerwu błędnego, propagowana w naszym klubie jako forma działania przeciwzapalnego na organizm. Późna wieczorna pora, muzyka w tle, spokojny cichy głos prowadzącej dodatkowo wpłyną na głębokie odprężenie eliminujące objawy stresu i zmęczenia.
Szczególnie polecamy osobom z problemami ze snem, przewlekle zmęczonym, niespokojnym, lękowym oraz przepracowanym i zestresowanym. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Jest to idealna okazja aby przyjść i zrelaksować się tuż przed snem poprzez samodzielny masaż całej twarzy oraz głowy!
Serdecznie zapraszamy do zapisów na nowo tworzącą się grupę!
https://www.freepik.com/@lookstudio

Trenerzy

Właścicielka

Edukacja: – Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie – OsteopathieShule Deutschland Kursy: Kursy w zakresie osteopatii: The Belly – Motion and Emotion – biodynamiczne podejście do narządów wewnętrznych oraz ich funkcji Behind the Smile Mastercourse of Bereath of Life and States […]

Event Hours(1)

  • Czwartek

    08.30 - 09.25

    Neurogimnastyka
    Alicja Kwaśnik