Image Alt

Zajęcia prozdrowotne

Skorzystaj z naszej oferty

Ćwiczenia dla przyszłych mam, które chcą aktywnie przygotować się do porodu i zachować dobre samopoczucie fizyczne oraz psychiczne w tym wyjątkowym okresie życia. Ciąża to niezwykły czas dla kobiety. W ciągu 9 miesięcy jej ciało przechodzi niesamowite zmiany. Ważne jest […]

Ćwiczenia mięśni dna miednicy, tzw. „mięśni Kegla”, które podtrzymują od dołu narządy jamy brzusznej oraz odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie zwieraczy.

Zajęcia poświęcamy na naukę automasażu, autokorekcji i przywracanie właściwej funkcji i zakresu ruchu w poszczególnych stawach. Następnie integrujemy wszystkie systemy i uczymy pracy w fizjologicznych wzorcach.

Trening ogólnorozwojowy dla dzieci to zajęcia mające na celu wspieranie i stymulowanie rozwoju psychoruchowego poprzez zabawę i ćwiczenia w grupie.

Rehabilitacja grupowa - jest to specyficzna forma treningu, która zapewnia płynne przejście między rehabilitacją, a treningiem specyficznym.

Zapraszamy na ćwiczenia rozciągające całe ciało.

Szkoła kręgosłupa - te zajęcia cieszą się największym zainteresowaniem od początku istnienia klubu. Stabilizacja i trening ochronny dla kręgosłupa przeznaczona jest dla osób z niestabilnością i nadruchomością stawów.

Jedne z naszych ulubionych form ruchu skupionych na obręczy barkowej, kończynie górnej, głowie, szyi i klatce piersiowej. Prowadzone są przez doświadczoną fizjoterapeutkę i osteopatkę.

Terapia biodra - nakierowane w głównej mierze na utrzymanie ruchomości w stawach biodrowych, pogłębienie i uelastycznienie przykurczonych grup mięśniowych, wzmocnienie osłabionych.

Zajęcia rehabilitacyjne dla osób w każdym wieku.

Zajęcia o średniej intensywności, poprawiające wydolność krążeniowo-oddechową, zwiększające siłę mięśni, szybkość reakcji i zwinność ciała, oraz skutecznie spalające zbędne kalorie.