NOWOŚĆ W ARTEMIS

NOWOŚĆ W ARTEMIS

W naszym klubie od dziś można dokonać zakupu odżywczych preparatów  firmy MitoPharma, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu we współczesnym świecie.

Szczególnie gorąco polecamy suplementy diety MITOCEUTYKI od firmy Dr Enzmann Mitopharma MSE, która działa na polskim rynku od ponad 10 lat. Została założona w Niemczech przez wybitnego biochemika dr.n.med. Franza Enzmanna. Jego produkty tworzone są z czystych substancji odżywczych, cenione jest przez zwolenników medycyny naturalnej.

Mitoceutyki (substancje mitotropowe) to fizjologiczne substancje odżywcze, a każda z nich naturalnie występuje w organizmie. Są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania mitochondriów – organelli, które produkują energię potrzebną do pracy każdej komórki.

Dzięki optymalizacji pracy mitochondriów oddziałujemy na ogólne zdrowie i samopoczucie w wielu obszarach: od pracy narządów (m.in. serca, mięśni, mózgu) po poprawę funkcji zmysłów, wyglądu skóry, czy wyższą wydolność fizyczną i wzrost poziomu energii.

O ich skuteczności decyduje ich jakość, postać aktywna czy forma podania, które umożliwią dostarczenie substancji czynnej do mitochondriów i efektywne wykorzystanie.

Preparaty zawierają:
– bardzo wysoką koncentrację kultur bakterii,
– kwasy tłuszczowe omega-3,
– makro i mikroelementy,
– aminokwasy,
– enzymy i ekstrakty ziołowe o kierunkowym zastosowaniu,

Serdecznie polecamy.

 

Link do strony, gdzie możesz przeczytać i dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów:   https://www.mito-pharma.pl/