Image Alt

Body & Mind

Skorzystaj z naszej oferty

Zajęcia z elementami Jogi, Tai chi i Pilates. Proste ćwiczenia połączone w formie sekwencji, podczas których najistotniejszy jest oddech. Prowadzący uczy, informuje, koryguje. Prawidłowe pozycje i płynność ruchu to tylko kwestia czasu.

Zajęcia hatha-jogi integralnej prowadzone z dbałością o poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Bez forsowania, bez robienia sobie krzywdy. Zapraszamy do przestrzeni, gdzie “idealna postura” to ta, która pogłębia świadomość własnego ciała.

Zbieramy zapisy na kolejną edycję! Przedstawiamy 10-godzinny kurs, na którym podzielimy się z Tobą szeregiem podstawowych technik, pozwalających na postawienie pierwszych kroków na ścieżce medytacji. Wybraliśmy różnorodne praktyki z różnych szkół jogi mając na uwadze ich dostępnoś

Zajęcia z użyciem przyborów piłek i taśm Thera - Band. Zajęcia dopasowane do możliwości i świadomości pracy ciałem użytkowników. Choć zajęcia nigdy nie są takie same panuje jeden schemat. Proste ćwiczenia na początku przygotowują do następnych trudniejszych.